LM ARMATURA

Szukaj
Close this search box.

Dostawa

Na terenie kraju dostarczamy zamówione produkty za pośrednictwem  firm kurierskich DPD , Fedex , Geis , DHL według preferencji klienta. Zapewniamy szybką dostawę z magazynów własnych i producentów.  Dokument sprzedaży jest przesyłany drogą elektroniczną.

Koszty przesyłki na terenie RP uzależnione są od wagi oraz wymiarów zamówionego towaru. Podczas płatności prezentowane są koszty standardowej przesyłki . W celu optymalizacji kosztów transportu prosimy o kontakt tel lub mailowy . Szczególnie w przypadku transportu produktów gabarytowych tj.  grzejniki lub elementy stalowe przekroczenia wymiarów europalety (80×120 cm), koszty transportu są ustalane według wagi towaru: do 150 kg -do  300 PLN, do 300 kg -do  450 PLN, do 500 kg -do  600 PLN . Zastrzegamy sobie prawo do odmowy wysłania towaru kurierem. Wysyłka towaru o większych wymiarach niż 2,4 m długości, 1,8 m wysokości, 0,8 m szerokości jest wycenina indywidualnie.

Przed realizacją zamówienia należy uregulować płatność przelewem na konto bankowe. Dane do przelewu zostaną przesłane po złożeniu zamówienia na fakturze pro-forma lub w osobnym mailu. Wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu płatności na naszym rachunku.

Akceptujemy zwroty jedynie w przypadku nieużywanego towaru w oryginalnym opakowaniu. Zwrot zostanie zrealizowany na wskazane konto lub adres w ciągu 7 dni roboczych, a koszty przesyłki ponosi nabywca. Reklamacje dotyczą jedynie uszkodzeń mechanicznych podczas transportu i rozpatrywane są na podstawie protokołu reklamacyjnego spisanego z dostawcą. Pokrywamy koszty przesyłek wynikłych z błędnej realizacji zamówienia przez nasz sklep.

UWAGA: Prosimy o sprawdzenie zawartości przesyłki w obecności kuriera! Zwroty i reklamacje prosimy kierować na adres podany w danych kontaktowych sklepu. Dodatkowo, na życzenie klienta, zamówienia mogą być dostarczane także przez inne firmy kurierskie. W przypadku dużych towarów istnieje możliwość transportu specjalistycznymi firmami logistycznymi. Wysyłka międzynarodowa może być zorganizowana po wcześniejszym uzgodnieniu warunków i kosztów z naszym działem obsługi klienta.

Dodaj tu swój tekst nagłówkafdsfsdfsdfsdfsd